| marmaduke a întrebat:

Ce analize medicale trebuie sa fac daca vreau sa ma angajez ca muncitor necalificat? ceva concret. multumesc mult

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Depinde d edomeniul in care te angajezi. De regula, mergi la un cabinet de medicina muncii aia te examineaza si de cele mai multe ori nu te pune sa faci decat raze la plamani.

1 răspuns:
| mami a răspuns:

Angajatorul te trimite la centrul de medicina muncii la care cotizeaza el si acolo iti face tot inclusiv test psiho