| Gamingx61 a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg? Unde mi-ar fi mai usor sa intru? Cu matematica, fizica, chimia stau mai prost, in rest ma descurc cat de cat. La engleza sunt de nota 10, romana 6-7, geografie 6-7, istorie 6, psihologie 7.
La politie(as vrea la mascati[fac sport zilnic si mai am 2 ani pana sa dau bacul, deci o sa fiu pregatit])
La armata:
infanteristi
vanatori de munte
alta arma, care?

1 răspuns:
| thunderstruck5 a răspuns:

Daca esti bun la engleza, poti alege o facultate de limbi straine (cu specializarea engleza si o a doua limba): http://cv30.co/browse/faculty/524505b6e4b0585e64e55f53

Pentru politie sa te pregatesti si sa te informezi din timp cu privire la optiunile pe care le ai si la metodele de admitere!