| CatiEcaterinaCatalina a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa devin fizioterapeut pentru familia mea

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o facultate in acest sens. Acu dacă tu vrei să ajuți la recuperare punctuala pentru un membru al familiei înveți ce e de facut și faci.

| ReddY25 a răspuns:

Studiezi

| andreea1baratiu a răspuns:

Ca sa devii fizioterapeut nu e ca si,, vreau sa ma fac aia, deja ma fac'' adică necesita mult timp, învățat, sa ajungi la o facultate de educatie fizica si sport sau in balneofiziokinetoterapie si recuperare.