| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea deveni daca as alege profilul de mate info?

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Orice pentru ca nu conteaza profilul liceului pentru facultate atata timp cat inveti pentru admitere.

| gabrielgypps a răspuns:

Cel mai bogat om al planetei, la fel ca bill gates.
sau doar un pui de mic informatician, care si-ar gasi de lucru in orice intreprindere, ar sta la birou, ar intretine calculatoarele, sau ar crea programe ori doar ar opera pe calculator, si ar lua o gramada de bani.
partea proasta este ca daca nu te duce capatana si nici nu-ti place scoala ai putea sa devii un nimeni... simplu