| alienkros a întrebat:

Ce ati alege dinsadla facultate) 1. psihologie 2.filosofie 3.sociologie Una din cele 3 vreau sa urmez dar nu stiu care e cea mai bine platita si nu stiu care ar fi avantajele pentru fiecare.Va rog raspundeti-mi voi la aceste intrebari! DAU FUNDA** pentru cel mai detaliat si bun raspuns

3 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

Cred ca ai mai multe optiuni cu psihologia... psiholog la un cabinet, la un spital, la o scoala...

mira
| mira a răspuns:

Alege-o pe care iti place mai mult.In toate trei poti sa te afirmi, dupa cum poti si sa esuezi.

| Andraasdfg a răspuns:

Eu asi merge pe psihologie...