| alexutza2000 a întrebat:

Ce ati alege dintre bucatareasa si doctorita?

Răspuns Câştigător
| mikynelu a răspuns:

Bucatareasa=invatat putin/bani putini
doctorita=invatat mult/bani pe masura

5 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Doctor

| Andre6 a răspuns:

Cred ca bucatareasa, ca sa imi faca toate poftele culinare ca apoi sa ii fac si eu ei in dormitor toate poftele sexuale.bafta

| denisukka13 a răspuns:

Depinde de ce iti place. Daca iti place sa gatesti poti sa te faci bucatareasa. Daca iti place sa ajuti oamenii poti sa te faci doctorita.Financiar te ajuta mai mult sa fii doctor.Este alegerea ta

| xRonaldo12 a răspuns:

Eu as zice doctorita, dupa parerea mea pentru ca ai un salariu mult mai bun si poti avea ceva mai multi bani. Fundita?big grin

| alexutza2000 explică (pentru xRonaldo12):

As vrea dar nu pot sa-ti dau fundita