| andreea2016 a întrebat:

Ce ati alege intre politie si medicina? Credeti ca merita sa devii medic si sa ramai in Ro? As vrea pareri mai ales de la cei care stiu cu ce se mananca.

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

N-am idee cu ce se manaca dar parerea mea e ca nici medicc nici politist nu merita sa fi in Romania.te papa sistemul binefacut

1 răspuns:
| Ramona_Tucaliuc_1979 a răspuns:

Sincer ar trebui sa alegi politie se plateste foarte bine postul, nu esti calcat in picioare cum esti daca ai sa devii medic sau asistenta medicala si sa lucrezi intr-un spital public unde esti calcata in picioare de fiecare persona inclusiv de unele infirmiere pentru un salariu de nimic.