| Alyn13 a întrebat:

Ce ati alege sa urmati academia de politie arme politie sau arme jandarmerie? De ce? Eu as alege arma jandarmerie.

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Jandarmeria, e drept ca si politist nu e rau dar ei nu fac nici pe departe ce fac jandarmii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu jandarmeria indca sunt mai activi in unele cazuri de urmarirehappy... Politistii sunt peste tot se plimba, insa jandarmii sunt in cazuri extreme cand chiar este nevoie si au un salariu mai marehappyhappyhappy De acord?

| stpu a răspuns:

Politie.
Ma pasioneaza crima organizata.