| TeoTeutz a întrebat:

Ce cadou ar trebui sai luam unei diriginte? a spus sai numai luam flori...cea mai buna idee funda big grin

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un vibrator

evenso
| evenso a răspuns:

Cum adica va spus sa nu mai cumparati flori?
Florile sunt cadouri perfecte in orice situatie la o femeie, ce altceva ar putea sa vrea? este cumva materialista?

| Azµre a răspuns (pentru evenso):

Pot să îi cumpere o icoană... și așa 3 sferturi din populația României e disperată după credință.

| TeoTeutz explică (pentru evenso):

Ea nu prea cadouri, dar noi nu putem fi rai cu ea

| evenso a răspuns (pentru TeoTeutz):

Nimeni nu a spus sa fiti rai cu ea, din pacate multi profesori asteapta cadouri costisitoare nu doar simbolica de la elevi ceea ce este un gest urat din partea lor, nu stiu cum este diriginta voastra, dar din moment cand am citit ca ea v-a spus sa nu ii cumparati flori m-a dat de gandit sad asa ca nu am nici o idee folositoare ce sa ii cumparati ei.

Dar cred ca ideea lui @Azµre e cea mai buna. happy

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate s-a referit la faptul că NU TREBUIE să vă (mai) deranjați pentru ea! Nu cred să existe multe persoane (mai ales de sex feminin) care să nu iubească florile. Doar nu o fi tocmai ea chiar una dintre ele?! Unde-ați căutat-o? Și ce repede ați găsit-owinking! Atunci, dați-i o cutie cu ciocolată ori un pachet cu cafea naturală. Și totuși...nimic nu era mai frumos decât florile. Habar n-are ce pierde big grin!

| LeMousiqe a răspuns:

Noi pe a-5a mai de mult i-am luat O geanta la moda am pus fiecare cate 10 lei sau cel mai frumosh ar fi sa face-ti o poza cu voi in rama! A si un parfum ar fi perfect! Sper ca ti-am fost de ajutor! straight face

| Solsagan a răspuns:

rolling on the floor Ai întrebat-o ce vrea de ziua ei?

| Ghosts a răspuns:

Puneti bani toata clasa si sa il luati o pereche de cercei, o bratara, ceas din astea. big grin

| Apache2605 a răspuns:

O floare este bineprimita de. orice femeie sau fata. Puteti sa strangeti banuti si sa-i luati un pandantiv de aur cu initiala dansei sau o cruciulita. Dar rugati un parinte sa se implice in cumpararea cadoul.

| FFabi17 a răspuns:

Pai.daca aveti o poza cu ea impreuna cu voi, adica cu ea si clasa, puteti scoate poza si sa o puneti intr-o rama happy sau daca nu aveti.o puteti pune sa faca o poza cu voi. big grin

| ancaroxy01 a răspuns:

Noi (eu si fetele din clasa mea) am cumparat un tablou cu un tradafir rosu, i-am mai cumparat niste flori adica tuturor femeilor le plac florile, si un lantisor cu pandantiv.
Ati putea sa ii luati niste carti, adica ceva folositor.

| ralu01raluca a răspuns:

Acum depinde si de bugetul vostru ...Noi i-am luat la mai multe cadouri (de 1Martie, Craciun.)I-am luat un set cu cercei, bratara, colier de argint cu pietricele.dar cel mai frumos cadou este sa fiti cuminti, sa invatati.

| denisuca23 a răspuns:

Dupa cum mi se pare cel mai bun cadou pentru ea este sa fiti uniti si sa invatati bine, nu inseamna ca trebuie sa ii cumparati ceva.In locul clasei tale m-as sfatui cu colegii si am incerca timp de o luna doua trei chiar mai mult sa fim o clasa unita si buna