| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenei mele care e cea mai buna prietena? Ziua ei e sâmbătă
Urgent dau coroana

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Noi nu iti cunostem prietena si nu te cunoastem pe tine. E mult mai bine sa te gandesti tu la ceva, tinand cont ca e prietena cea mai buna si ar trebui sa stii ce ii place si ce nu. De asemenea, nu ai specificat un buget. Poti sa ii cumperi ceva cosmetice, parfum sau un set cadou de produse pentru par sa zicem. Poti sa ii cumperi ceva articol de imbracaminte. De asemenea, ceva simbolic pentru amandoua ar fi dragut.
Fii mai atenta la categorie data viitoare si da detalii astfel incat raspunsurile sa te poata ajuta cu adevarat...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O papusica frumoasa: Elsa ori Ana din Frozen.

Nota: de preferat sa dai funda aici, pe forum, coroanele se dau doar la morti!

| nicoooletaaa a răspuns:

Buna! Poti cumpara lantisorul prieteniei( este o inimioara. O jumatate ramane la tine iar cealalta jumatate la ea)

| Doarunaltutilizator a răspuns:

I-ai ceva ce stii ca ii place,o cutie cu bomboane,o ciocolata,poate niste cercei,agrafe, fundite, machiaje si altele daca poti organizeaza si o petrecere cu prietenii, cu persoanele apropiate dar o petrecere cred ca este destul de costositoare.
Oricum sigur o sa ii placa cadoul pe care il dai, de ce nu? mai ales daca vine cadoul ala de la tine.
Bafta.

| Lola05 a răspuns:

O pernuță drăgălașă, o cană personalizată, o fotografie înrămată cu voi două, o jucărie simpatică, o carte pe care și-o dorește, un accesoriu sport (dacă practică), o floare frumoasă la ghiveci dacă știi că îi plac. Idei sunt multe, dar cel mai important... Scrie-i o felicitare personalizată cu gânduri, amintiri cu voi două, ce crezi tu despre ea etc. Asta va conta cel mai mult. Cu siguranță o va păstra și o veți citi împreună peste ani happy

| katy a răspuns:

Iti sugerez sa ii cumperi ceva, ce ar putea fi folosit, precum un tricou sau o bluza.