| lkjhgfdsa12345678 a întrebat:

Ce calificare sa fac fara bac pentru un salariu bun?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Salariul bun fara BAC luat, cam greu, poate dupa vreo 10-15 ani de experinta intr-un domeniu, unde poti urca in functie, ajungand sef de echipa ca maistru nu se poate fara diploma de BAC, ca-n rest, ramai simplu muncitor.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Frizer.

| Legion7X a răspuns:

Https://ro.jooble.org/......1092270970

Măcelar este o meserie mai ales în afară foarte bună salariu de 2000 euro pe lună poate și mai mult.
Dacă obții puțină experiență poți lucra prin Anglia, Olanda dând la o parte România fără să clipești.