| teuta99 a întrebat:

Ce cariera credeti ca mi se potriveste dupa datele acestea?
Sunt o fata sociabila de mica, cu studii foarte bune pe romana si stiinte, sportiva(dans sportiv pian si limba engleza), muncitoare, care traieste viata la maxim!

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ce ar fi daca ai incerca Comunicarea?

| ExpertHost a răspuns:

Jurnalism, Drept, Politie

| pantera2011 a răspuns:

Reporter tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de sport sau comunicatii posibil si un ase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domeniul comunicarii este foarte larg. este foarte multa munca de birou in Comunicare. Incearca PR dar nu pe planning, poti fi cea care organizeaza, care alege locatiile...ai sansa sa lucrezi cu oamenii, sa vizitezi locuri noi si sa te distrezi. Good luck!