| JustinEIubyMeu a întrebat:

Ce carierea as putea sa am?

Răspuns Câştigător
| Danandreea a răspuns:

Cantareatawinking funda> te rog, am nevoie

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cariera de piatra, dar ai nevoie de multa dinamita.

| MindFreak a răspuns:

Poti avea o cariera in constructii, sa faci trotuaru'.

| zacrazy a răspuns:

Depinde de ce stii sa faci si ce studii vei urma.

| cncfpa a răspuns:

Pentru cursuri poti vizita http://www.cncfpa.ro - gasesti cursuri din peste 50 de orase in peste 100 de meserii, de la peste 60 de furnizori de formare profesionala. Poti compara preturile, conditiile etc, poti descarca suporturi de curs sau teme de pregatire.

| PsT_6707 a răspuns:

Depinde de ce iti place straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ceea ce iti doresti in viata, sau cat de creativa esti pentru ca nu oricine poate avea orice meserie daca nu e deloc atras de ea.

bye bye :*

| KittyPinker a răspuns:

Pai, dupa cum te vad eu o sa devii o mare gunoiera sau somerawinking sper

byee

| Madalina_2286 a răspuns:

Poftim? Ce intrebare mai este si astalaughing.Nu te cunoastem, cum sa iti zicem noi o meserielaughing.
Nu stim ce iti place...
Incearca femeie de serviciuwinking.Mai ales cu poza aialaughing.