| anonim_4396 a întrebat:

Ce centre de cursuri limbi straine mi-ai recomanda? Vreau ceva bun, adica sa invat cat mai bine, dar nici sa fie foarte costisitor, din ce am gasit pe net, pretul variaza in jurul a 500lei/luna, cate 5-6 sedinte a cate 3h.

In principiu, as vrea sa incep cu portugheza si de aici rasare o alta intrebare...preturile sunt in functie de limba?

Dupa ce as invata 2-3 limbi, as vrea sa devin translator sau ceva in domeniu' asta, insa problema e ca n-am studii superioare, am doar 12 clase, fara BAC. Are rost sa mai ma apuc daca n-am BAC-ul luat?

1 răspuns:
| sorinalex a răspuns:

Multumesc.