| Hyung17 a întrebat:

Ce credeți că ar trebui să facă un elev după liceu, facultate, daca nu vrea sa lucreze?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si atunci de ce a mai facut scoala daca nu vrea sa lucreze?
Sa stea pe capul parintilor pana la batranete?
Ce idei domnule...

| AutumnDay a răspuns:

Asuma-ti responsabilitatea asta, cred ca esti destul de matur sa o faci. Sau stai asa pana pe la vreo 30 de ani si rateaza-ti viata. Dupa 30 de ani sansele sa te mai angajeze cineva daca nu ai lucrat oriunde pana acum - scad dramatic.
Asuma-ti totul. E viata ta happy
Hai, cu curaj, inainte!

| elyfel a răspuns:

Sa stea si sa astepte sa pice din cer daca vrea sa traiasca bine

| Misfits a răspuns:

Sa se impuste.

| Hyung17 explică:

A făcut scoala pentru că i-a plăcut la școală și nu a vrut să se termine, dar s-a terminat. Ce faci cu astfel de copiii domnule :вυвυ?

| Dogx a răspuns:

Mergi in padurehappy, stai cu ursi, si dormi.