| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți că se va alege de țară asta, peste câțiva ani?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus. Dar bine nu va fi, pentru noi astia care muncim cinstit. Si depinde si de situatia internationala, care nu este deloc roză.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Praful! Nivelul de cultura este tot mai slab, tinerii pleaca din tara, situatia geo-politica este grava cu NATO si Rusia pe capul nostru. Dumnezeu sa ne ajute si ar fi bine sa ne mai ajutam si noi!

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui pusa presedintelui tarii, nu pe un forum unde 80% sunt copilasi.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Iar ai început cu ironiile!?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nici o ironie, este o constatare a celor 80% copii, pe acest forum.
Cat priveste intrebarea ta, tot la fel de serios am raspuns, intreba-ti presedintele!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In urmatorii 4 ani sigur se va distruge tot progresul facut in justitie in ultimii ani... in rest, cred ca va scadea nivelul de cultura a populatiei

| OldSoul a răspuns:

Mare lucru nu o sa se aleaga, o sa ajunga si parlamentari sa plece in afara ca nu or sa mai aiba ce fura din tara asta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dupa toate cate se vad pentru tara asta sunt planuri de desfiintare de pe harta.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Din pacate lumea si-a cam pierdut speranta, optimismul si increderea. Dar sunt oameni care au depasit situatii grele si in trecut si pot face fata la orice va urma, ceea ce este trist e ca te lupti sa supravietuiesti in clasa de mijloc cand am putea fi cu totii bogati la ce tara frumoasa avem.

| Regedesubmunte a răspuns:

Cu PSD la putere nuștiu ce să zic happy

| KillerMDFK a răspuns:

Am noroc ca sunt Moldovean. happy

| BlackRose03 a răspuns (pentru KillerMDFK):

In Moldova e mult mai rau. laughing

| KillerMDFK a răspuns:

Da in moldova e mult mai rau
]

| InimioaraTePupă a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vrn-bNTz4Hw
Din pacate asta chiar daca e o parodie.

| Bogdan_Olariu_1998 a răspuns:

Praf