| ema123321 a întrebat:

Ce credeti ca va contine subiectul la matematica de la evaluarea de maine.Va rog ziceti-mi ca tot caut raspuns da nu gasesc.Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| badoiu a răspuns:

Ma si eu am dat testarea la matematica si mia picat foatre usr sper sati pice si tie ceva usor badta
si daca nu stii cheama si tu profesorul la tine la banca si roagal frumos sati zica si tie unde tu nu stii bafta la mine a mers ser sa mearga si la tine

3 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Asa ne spunea domnu' de mate cand il intrebam din ce dam teza iar el ne spunea din matematic...