| Myrunutzza a întrebat:

Ce credeti? Cine e cea mai frumooasa? Selena, Miley sau Demi?
Am zis cea mai frumoasa. Sincer Selena

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Buna!happy
Si eu sunt de acord cu tine. Dintre Miley, Demi si Selena mi se pare cea mai draguta Selena.
Numai bine!winking

13 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Selena,da.Miley e plina de fite,si toate astea o uratesc, iar Demi...e draguta, dar nu la fel de mult ca Sel.

| ThePoet a răspuns:

Selena.

| Smiley a răspuns:

Toate sunt dragute dar o aleg pe Miley!

| DrDeath a răspuns:

Si eu am poza de la profilul tau.Si eu sunt de aceeasi parere ca si tine.winking.

| FesCuDungi a răspuns:

Eu votez pentru demiwinking

| Simpluuu a răspuns:

Dintre ele selena, dar sa stii ca eu nu ma uit la desene decat la nini si ma voi uita la floricinta daca va fi dar am gasit din intamplare niste muzica pe you tube cu selena si demi si de miley cine nu a mai auzit

| Mihaela111 a răspuns:

Selena

| izabelageorgiana a răspuns:

Sincer si eu cred ca Selena

| Andy7 a răspuns:

Nu am pe cine sa votez dintre alea...

| Smile4me4ever a răspuns:

Buna!
Parerea mea, tot Selena. Si Miley era frumoasa, dar nu stiu e mai urata in prezent; idem pentru Demi xD.

| Krissu66 a răspuns:

Eu zic ca toate sunt dragute su frumoase sa spunem ca nimeni nu este perfecttongue

| AlyKaulitz2010 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Miley e o prefacuta.O urasc din adancul inimii.
Demi am stiut-o mereu o fata cuminte si este si frumoasa dar parca mai are de lucrat un pic la imaginea ei.Asa simt eu :]
De Selena...nu stiu.De frumoasa este frumoasa dar...nici chiar frumusetea intruchipata.Ar mai trebui lucrat la imagine.
Dupa mine, nici una nu a ajuns INCA la statutul de femeie frumoasa.Mai au de lucrat mult pana sa ajunga frumoase COMPLET.

| AdiTzA029 a răspuns:

Miley deoarece e cea mai frumoasa, draguta.
Wtf :O cum sa spuneti ca o urati ca nu o suportati cand nici macar nu o cunoasteti. :o ce oameni