| BiiBiis a întrebat:

Ce credeti despre facultatea de Kinetoterapie? Este cineva care a facut-o pe TPU? Este grea?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Am o cunostinta care in timpul facultatii reusea si sa lucreze cu program redus la un stationar balnear ca si maseor(iar in vacante cu program normal), facea si ocazional masaje unor persoane si este foarte multumit de facultate si meserie.

| adytzukrose a răspuns:

Daca iti place nu e grea e important sa iti placa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut-o dar cum statiunile balneare dispar, nu vad unde ai putea sa mai lucrezi, centre de recreere si sanatate vor fi din ce ince mai putine pentru ca nu sunt bani.

| dya_4589 a răspuns:

Nu am facut-o, dar stiu pe cineva care a terminat-o. Nu e greu, in mare parte e biologie si sport. Si daca te tii de ea, poti sa dai consultatii particulare (persoana asta asa face si castiga destul de bine) sau te poti angaja la vreun cabinet sau la vreo statiune...