| harano a întrebat:

Ce credeti noi adolescenti din România mai avem Sanse la un Vitor stralucit aici în România Asta?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu cred ca speranta moare ultima asa ca iti voi raspunde "Da"!
Totusi, nu vom mai avea nicio sansa daca vom face lucrurile in modul in care le-au facut parintii sau bunicii nostri. Noi traim intr-o perioada in care imaginatia este extrem de apreciata asa ca tot ce este de calitate, tot ce este nou, tot ce este frumos va avea mereu sanse in Romania. Si, ca sa nu ma refer doar la afaceri ci si la lucratori, cei care vor sa munceasca si sunt dispusi sa se sacrifice fara sa se planga vor reusi mereu sa munceasca sau chiar sa faca o cariera.

2 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

DA!

| dnk10 a răspuns:

Daca ar fi sa ne luam dupa ce promoveaza mass-media zilnic, raspunsul ar fi, fara indoiala - nu!