| Joker3134 a întrebat:

Ce credeti o sa fie concurenta mare in 2020 la scoala de politie pe cele 750 de locuri de la Campina? Cati credeti ca vor da? Gen un 7000?

1 răspuns:
| iuliana24 a răspuns:

Buna! Cred ca va fi o concurenta imensa. Eu din cate stiu e foarte multa lume interesata, mai ales ca au mutat examenul. Stiu ca o sa fiu un numar mare, nu stiu exact cat, dar aprozimez undeva la 5000, poate si mai mult. Si eu as vrea sa dau la o scoala de politie si imi pare rau ca s.au mutat in 2020.