| HeyFriend a întrebat:

Ce cunoștințe trebuie să aibă un operator PC bun? Cum poate dobândi aceste cunoștințe? Mulțumesc!
P.S.: Oricât de multe detalii sunt binevenite.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Operator pc zici?

ăla e foarte aproape de "un nimeni". Introduci date și atât. fără detalii și fără pretenții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin a fi atent la lecțiile de Informatică și T.I.C (Tehnologia informației și comunicări) din cadrul liceului. Să te înscri la cursurile de E.C.D.L din liceu și să obți acea diplomă. Asta dacă ești în perioada liceului.