| alekz a întrebat:

Ce denumire are jobul (sa ii zic asa) in care civilii ii ajuta pe cei de la firme de paza si protectie cand au nevoie de personal in plus cum ar fi la concerte, meciuri, festivitati. Multumesc!

1 răspuns:
| Cipri99 a răspuns:

Organizatori ei nu sunt civili am vazut din astia au o insigna sub haine u un breloc si din astea daca te uiti atent am fost la un meci si statea prin multime se mai plimba intreba si din astea si cand era ceva suspect scotea statia din maneca si vorbea.