| DoarNoemi a întrebat:

Ce "dotari"trebuie s ai ca si animatoare in club? ce cereri sunt? mi-ar place mult s fiu animatoare si sincer nu cred ca m-ar primi aia din cluburilaughing da trebuie e ca am vazut altele mai pocite ca mine si chiar se descurcabig grin nho...trebuie s ai sani mari? ce inaltime? si de la ce varsta? se poate si in timpul scolii in weekend sau trebuie s ai liceul terminat?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai incredere in tine, mai mult chiar, sa fii usor sau mai mult nesimtita. Conteaza sa ai aspect fizic reusit dar uneori se accepta si mici defecte.

| alexdop21 a răspuns:

In primul rand , o mare problema , varsta , nimeni nu te angajeaza ca dansatoare (animatoare) daca nu ai 18 ani cel putin , apoi trebuie sa te misti foarte bine , sa poti dansa pe orice fel de muzica si sa o faci si bine , apoi sa stii sa expui "marfa" sa stii ca o fusta trebuie sa fie scurta cat sa tina treaz interesul , dar destul de lunga sa produca curiozitate.

| alexdop21 a răspuns:

In primul rand, o mare problema, varsta, nimeni nu te angajeaza ca dansatoare (animatoare) daca nu ai 18 ani cel putin, apoi trebuie sa te misti foarte bine, sa poti dansa pe orice fel de muzica si sa o faci si bine, apoi sa stii sa expui "marfa" sa stii ca o fusta trebuie sa fie scurta cat sa tina treaz interesul, dar destul de lunga sa produca curiozitate.

| ivona a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ai liceul terminat, ci sa ai peste 18 ani!

| rhytmiser a răspuns:

Majora.nu cred ca esti...sani mari la fel laughing la inaltime iar nu stai bine. iar cluburile is pe timp de noapte, nu se pupa cu scoala.

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Pai am vz pe un site ca zicea km asa

"Cineva intreba mai sus daca poate gasi ceva unde sa se pregateasca ca dansatoare in club. O pot intreba urmatoare:
Stii sa dansezi? Dar sa dansezi frumos si languros nu sa te batai pe picioare.
Arati bine? Ai corp frumos?
Atunci ia legatura cu o agentie de impresariat artistic si ei te pot indruma. "

intrebase cineva ceva de genu cum ai zp u si acest cineva care a razp era un asistent manager la o agentie de impresariat de acest gen

dar parerea mea ai vazu tcam ce fac aceste animatoare? treaba tha gandeste'te f bine inainte de a deveni ce iti doresti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand un aspect fizic placut, corp frumos, slabuta etc; la sani nu stiu daca ei tin neaparathappy apoi sa stii sa dansezi iar daca lor le place de tine desi nu stii sa dansezi vei face niste cursuri sau te vor invata fetele de pe acolo depinde de club ca nu toti au coregrafi; intr-adevar trebui sa fii majora; cat despre scoala pe ei nu-i intereseaza asta si tocmai de aia iti voi spune ca si ceilalti gandeste-te foarte bine inaintehappynu iti recomand sincerwinkingdaca o faci doar sa vezi cum e, de curiozitate fa-obig grin o data nu se pune [si eu am fostrolling on the floor]dar nu incerca sa faci purici pe acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor cred ca degeaba ii descrieti ce inseamna sa faci asa ceva... dupa ce zice ea acolo cred ca e destul de clar ca frecventeaza cluburile de destula vreme, cred ca e vreo lelita de la afumatii din deal care vrea si ea sa se uite si altii in afara de baietii din comuna la pasa aia a ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani, se poate cand nu ai scoala. Contracte in Romania ca dansatoare, salar 500 lei pe zi, 20 % din consumatie, contact 30 de zile. 0740723446 EDUARD aidiul raymond_alexandro_company.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa lucrezi intr-un club nu iti trebuie cine stie ce sani mari sau inaltime.Trebuie sa stiI sa dansezi, sa fi o companie placuta si sa fi draguta. Iar studi nu iti trebuie.Pentru mai multe detalii poti intra pe adresa:ricardoaron72@yahoo.de

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te face mah animatore dreq rolling on the floorlaughing)))))

| vodami92 a răspuns:

Dotari banuiesc ca te referi la botox sau silicoane!

| DoarNoemi explică:

Oooo:O cred ca esti medium...batting eyelasheswinking