| DeagleOnly a întrebat:

Ce e azi?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Sambataa :*

10 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ziua ta?

| TheStory a răspuns:

Ziua ta.

| Alexandru98 a răspuns:

Ziua castanelor

| skirlex a răspuns:

O zi ca oricare alta

| xForSmile a răspuns:

Sambata laughing)

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Uita-te la taskbar sau pe calendarul din telefon!laughing

| KeepCalmAndLove a răspuns:

În acest moment este

Luni
7 ianuarie 2013
Sfântul Ioan

Sper că te-am ajutat!
K Bye!

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Sambata

| ioanadanielle a răspuns:

E 5 ianuarie o zi inainte de sf ioan botezatorul sau ziuat ta a cuiva important pentru tine sau iti cumperi ceva special, e tambalau si innmormantarea lui sergiu nicolaescu
se intampla ceva important in viata ta sau e o intrebare din temele tale si ai pus-o ca nu stii ce sa zici la raspunsul ei happy cam atat cred ca e sau mai e ziua cuiva celebru sau moartea sau ....sau...

| Mihnea2000 a răspuns:

pai. depinde, Inmormantarea lui Sergiu Nicolaescu, 5 ianuarie 2013, Ziua lu' bunica.