| ralucaralu a întrebat:

Ce e mai bine: medicina in Romania sau drept in strainatate? Imi plac amandoua foarte mult si nu ma refer la partea financiara. Va rog sa nu dati raspunsuri care va place voua mai mult(medicina sau dreptul), ci care e mai de viitor si se merita. Daca v-ar placea si voua amandoua la fel de mult, ce ati face?

3 răspunsuri:
| anaaa99anaa a răspuns:

Eu as alege dreptul in strainatate

| ingerasmotat a răspuns:

Hmmm! Dintre medicina si drept eu as alege gunoier asta e viitorul, deoarece oamenii intotdeauna vor fi niste porci si daca nu-ti place asta fate zugrav bafta si sa ai grija si sa alegi cu cap.

| jojo_2491 a răspuns:

Eu as face medicina la noi, pentru ca se invata mai bine si as profesa in strainatate.cu ceea ce inveti aici, acolo vei fi primita cu bratele deschise.