| anonim_4396 a întrebat:

Ce este oportun pentru a lucra mai bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu consider ca atunci cand te duci cu placere la lucru esti foarte eficient si iti faci treaba bine. Tu iti poti creea mediul de lucru cel mai bun pentru tine. Mie de ex imi place munca in echipa, colaborarea, comunicarea. Trebuie sa stii cand sa spui nu si cand sa ceri ajutorul si daca simti nevoia ia o pauza-lucrurile vor parea mult mai clare dupa

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna pai depinde ce vrei sa lucrezi! Incearca sa fii cit mai calm cu putiinta, incearca sa respecti ceea ce ti-ai propus sa realizezi si nu in ultimul rand iti trebuie sa ai vointa.Succes.