| Fllorence a întrebat:

Ce fac daca am voce si imi place sa cant?
As vrea sa ma poata ajuta cineva, sa ma ajute sa inregistrez macar o melodie.
Va multumesc! :* Funditzzza

Am uitath`s din Constanta

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mai intai fa-ti un cont pe karaoke. Vezi si ce scoruri ai si o sa poti sa-ti si inregistrezi cantecele acolobatting eyelashes BaFthA!

| Biencush a răspuns:

Inregistreaza-te si posteaza-te pe diverse site-uri!

| Teodora_6780 a răspuns:

Multi au voce dar cam 5% reusesc...Trebuie sa faci multe compromisuri, sa iti pierzi mult timp, chiar daca nu stii daca vei reusii! Nu te axa foarte mult pe asta.trb sa ai foarte mult noroc!

orkm bafta sh sfatul meu''Fii realista! viata nu e usoara''