| Diana1234Maria567P1 a întrebat:

Ce face un ambalator la aluminiu prelucrat? (Alro)
Am auzit ca ma angajează ca necalificat și cu salariul minim,
Deci ce ma interesează : vreau sa știu cât este de greu ar fi pentru mine (am 18 ani) și care este salariul, rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Succes si mare grija la echipamentul de protectie, o sa ai nevoie. In rest poti afla info astea cu ce trebuie sa faci direct de la ei prin fisa postului. Salariu minim probabil in jur de 1800 lei in mana.

| Diana1234Maria567P1 explică (pentru dinaprilie):

Mulțumesc frumos, am auzit ca în zona de prelucrare sunt radiații, asa este?

| dinaprilie a răspuns (pentru Diana1234Maria567P1):

Nu stiu..sry