| toxic30l a întrebat:

Ce facultate ar trebui sa aleg pentru a lucra in publicitate? happy fundita.

Răspuns Câştigător
| CarmenR a răspuns:

Comunicare şi relaţii publice sau jurnalism şi ştiinţe ale comunicării.

4 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

La snspa, comunicare si relatii publice. happy

| Poinsettia a răspuns:

Cred ca marketing.winking

| Tiberius a răspuns:

Buna, daca alegi o facultate si ai noroc, relatii si bani te poti specializa in advertising dupa ce o termini.Si nu nu se moare de foame se castiga chiar foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romano-Americana cred. Oricum nu te sfatuiesc.se moare de foame in bransa asta. Alege si tu o Arhitectura sau o Medicina, ceva concret smug