| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Ce facultate as putea face pentru a avea o munca de birou la o firma sau ceva de genul. De informatica? Vreau sa stiu si cu ce medie se intra sau cu ce examen si la ce.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci o groaza de facultati care sa iti ofere o munca de birou... doar ca nu asa se alege facultate ci dupa aptitudinile si placerile tale

| sofisis a răspuns:

Majoritatea facultatilor iti ofera posibilitatea unei munci de birou.
Nu face informatica daca nu stii si nu te pasioneaza. Si la Cibernetica e greu si la Politehnica e greu si nu are rost daca nu ai o pasiune sau inclinatie spre asa ceva.