| Drogatacuvise a întrebat:

Ce facultate as putea urma daca am terminat profilul științe ale naturii Inafara de medicina..meserii Si facultăți de viitor care se cauta, Menționez ca sunt fata, imi plac chestiile de beauty dar nu as vrea sa rămân sa fac doar un amărât de curs. astept păreri si idei. Voi fetelor ce facultăți urmați? Va place ceea ce faceți?

1 răspuns:
| BarbieGirl13 a răspuns:

Ai putea sa mergi in cadrul Facultatii de Farmacie la Cosmetica in Tg Mures sau sa faci un master in cosmetica la o alta Facultate de Farmacie din tara happy