| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate de informatica recomandati? De preferat in Bucuresti si niste informatii daca se poate. Multumesc! P.S: Este o problema daca nivelul meu la matematica este mediu? Gen de 7-8

Răspuns Câştigător
| Feitan a răspuns:

Automatica si calculatoare Politehnica. Nu e nicio problema daca ai 7-8 la matematica.

2 răspunsuri:
| BlackBrilliant a răspuns:

La Poli sa te duci tu (Polul Nord sau Polul Sud) cu măt4 de mana. Acolo ti-e locul, ca sa nu mai sperii lumea cu fata aia care nici nu ti-o arati in avatar laughing))

| VirusBlack a răspuns:

Unibuc vine de la una bucata măta