| Gass93sv a întrebat:

Ce facultate mai merita sa urmezi in ziua de azi innafarade de medicina?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Toate legate de matematicatongueolitehnica, ASE..insa nu sunt pentru toti. daca nu le ai cu materia asta nu te duce sa lungesti sirul restantelor.

3 răspunsuri:
| mere2000 a răspuns:

Dreptul. Daca dai si la institutul de magistratura si intri...sau depinde de ce iti place tie. Nu conteaza daca merita. Poti da la orice facultate. Depinde de ce iti place. Gandeste-te ca asta vei face in viata si e foarte important sa-ti placa ce faci.

| Striker14 a răspuns:

Se cauta tot ce are la baza si informatica, eu m-as ducebla automatizari sau la cibernetica big grin

| Deedeek a răspuns:

Sogoristica! Merge dup-aia sa faci masterul in traseistica, drumuri si poduri, cu doctorat in tiristica si ingineria prezervativelor vulcanizate. Inca mai esti de parere ca merita sa faci vreo facultate? laughing