| Tovarasul a întrebat:

Ce facultate pot sa urmez pentru a face bani frumosi in Romania?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Politica, dormi si esti platit. La televizoare injurat de romani atat

| Tovarasul explică (pentru mgtow):

Mersi de sfat, poate il iau in considerare

| Holiday a răspuns:

Sunt mai multe variante. E dificil sa stim noi ce inclinatii sau abilitati ai tu. Pana la urma trebuie sa pui in concordanta specializarea si cu ce iti place tie sa faci si cu ce esti capabil sa faci.

| Tovarasul explică (pentru Holiday):

Ma intereseaza cat de repede pot sa fac bani doar atat laughing)

| Lostlyric a răspuns:

N-am înțeles: îi vrei frumoși sau îi vrei repede?

| Tovarasul explică (pentru Lostlyric):

Ai probleme de intelegere?

| NGheorghe a răspuns:

Facultățile sunt pentru a deveni cult, pardon, specializat. De făcutul banilor se ocupa tipografiile. Încearcă sa te faci doctor... vei fi poreclit măcelarul. (O fi având vreo importanță?)

| GoldandSilver a răspuns:

Informatica!

| UnTipObisnuit a răspuns:

Programare

| Bunica69 a răspuns:

Nu o sa faci niciodata bani daca faci din asta un scop.

| varogsanuvasuparati a răspuns:

Falsificator de bani big grin. Președinte, sau președintele PSD, că ăla are mulți bani happywinking!