| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Ce facultate trebuie sa urmez ca sa devin un blogger, sau sa lucrez cu reviste, facand editoriale fashion, sau chiar pentru a ajuge model?
Va roo. Urgent!

3 răspunsuri:
| D0A1V2i3d7 explică:

Fashion blogger*

| dragodana a răspuns:

Salut! Pentru partea cu scrisul-Jurnalism, apoi multe workshopp-uri sau ceva care sa te califice in domeniul fashion.Pentru a fi model incepe cu o agentie care sa te reprezinte.

| alinmacsim a răspuns:

In ziua de azi cel mai important este sa arati tuturor ca tu la asta te pricepi, ca asta ai in sange. Deschide-ti un fashion blog si publica des. Domeniul nu este saturat, deci este loc pentru a deveni faimoase.

Am scris un articol despre fashion blogger de succes. Poti citi aici: http://rango.ro/cum-sa-devii-o-fashion-blogger-de-succes/

Daca mai ai si alte intrebari, lasa un comentariu si iti voi raspunde fara intarziere.

Mult succes. Te saluta amicul tau online,
Alin Macsim