| Sweetdreams12345 a întrebat:

Ce facultate trebuie sa urmezi ca sa lucrezi in departamentul de creatie intr-o companie publicitara?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ceva legat de calculatoare și trebuie să știi să desenezi f bine sau arte plastice & decorative și trebuie să știi să lucrezi f bine cu calculatorul!

| UNfriendLY a răspuns:

Marketing

| MichelWolverine a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa faci Marketing, sa ai imaginatie bogata si sa mai stii si ceva legat de calculatoare, in sensul sa stii sa lucrezi cu niste programe anume care sunt folosite in astfel de departamente si companii.