| raluky4 a întrebat:

Ce facultate trebuie sa urmezi pentru a te specializa in inginerie IT sau orice alta specializare asemanatoare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea De Automatica si calculatoare din Bucuresti la sectia calculatoare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatea de Automatica si Calculatoare daca vrei titlul de inginer

Facultatea de informatica daca vrei titlul de programator

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Facultatea de informatică.
Pa, pa.

| CMaria21 a răspuns:

Facultatea de automatica la Universitatea Asachi Iasi sau la Facultatea de informatica la Universitatea Al I. Cuza Iasi sau Facultatea de Automatica si Calculatoare Bucuresti