| Sadop a întrebat:

Ce facultate vi se parea cea mai de viitor?
Adica in ce domeniu.
Funda!

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Informatica
Economie
Medicina( desi aici e mai complicat, totusi nu am vazut medici someri)

| Capriciu a răspuns:

Medicina,dreptul si economia fii sigur ca din aceste 3 facultati devii cineva in viitor.

| Marylol a răspuns:

ASE,Management

| HighParadox a răspuns:

Informatica. Orice, dar in acest domeniu, fiindca sunt o multime de posturi in care se castiga bine si foarte putini candidati pentru un loc. ( m-am uitat intr-o revista si in 2012 erau in jur de 6 locuri pentru o singura persoana)

| nexus1 a răspuns:

ASE-ul chiar e de viitor. Toate firmele cauta persoane care sunt pregatite in domeniul acesta al calculatoarelor, informaticii. Eu zic ca este cea mai buna alegere. Succes!happy