| Lisa001 a întrebat:

Ce facultati din Cluj frecventati sau ati absolvit? As dori niste recomandari, de preferat cele care au un program mai lejer, multumesc.

Răspuns Câştigător
| justtrust a răspuns:

Eu is anul 1 la geografie turism si programul e destul de lejer ai putine proiecte in timpil anului mergi in aplicatii prin Romania profesorii is de treaba, doar inainte de examen trebuie sa inveti mai serios dar e foarte fain happy o sa iti placa

1 răspuns:
| geotechnical a răspuns:

Politehnica-facultatea de constructii inca frecventez la ciclul 2 de studii adica masteratul, daca doresti sa faci ceva in viata ta eu iti zic sa faci ceva mai serios, acum depinde si de tine