| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultati imi recomandati?

Sunt pe clasa a 12-a si inca nu m-am decis unde vreau sa merg.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate facultățile sunt o loterie!
Tu ce vrei de la viață?
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si te ai gandit sa iti aleaga un necunoscut de pe net asa la intamplace drumul in viata?

| ElenaSA a răspuns:

Mergi la consilierul scolar si incearca sa discuti despre asta cu el. Sunt si chestionare ce se aplica gratis in cabinet. Succes!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Trebuie sa te gandesti spre ce ai vrea sa te inclini, apoi sa iti alegi facultatea. Eu spre exemplu merg pe Matematica si Informatica. happy Bafta!