| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultati mai merita sa faci in ziua de azi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea se mai merita, ca nici una nu vine cu loc de munca asigurat.

| doctorandus a răspuns:

Daca ai noroc, orice facultate e buna pentru a-ti construi o cariera. Daca n-ai, mori de foame cu diploma de medic sau de inginer softist in mana.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca te duce capul, ai vointa si norocul suficient, orice facultate te ajuta, spre deosebire de bac care doar iti limiteaza considerabil optiunile.

| sammie a răspuns:

Cea de medicină și informatică mai sunt bune.

| newaccountbye a răspuns:

Există multe facultăți care ar putea fi o alegere bună, în funcție de interesele și obiectivele tale. În general, ar trebui să alegi o facultate care sa te ajute să iti dezvolti abilitățile și să te pregătească pentru cariera pe care o doriți.
Unele facultăți care ar putea fi bune includ cele de inginerie, științe, informatică, medicină, afaceri și arte.