| darts01 a întrebat:

Ce facultati stiti ca sunt cele mai bune, adica de unde iesi cu un salariu de 4000 de lei?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Pai ar fi profilul de calculatoare si iesi IT! Se cauta meseria si e banoasa!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci si 1000 de facultati, daca nu esti bun in ceea ce faci si nu stii sa iti cauti un loc de munca nu iti da nimeni niciun salariu de 4000lei.

Sa stii ca nu diploma de facultate iti stabileste salariul

| Stefxn a răspuns:

IT la noi. Si totusi iti sugerez sa profesezi in strainatate unde salariile pe toate domeniile sunt banoase.

| SatanicBear a răspuns:

In unele tari, unde poti intra relativ usor, poti castiga banii aia in timpul facultatii (fara sa primesti bursa), indiferent de profil. Nu-ti recomand sa-ti continui studiile in Romania.