| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de cariera credeti ca mi sa-r potrivi, sunt o persoana muncitoare niciodata n-am pierdut nimic, sunt ascultatoare, sexy, cuminte, nu ma prea cert cu oameni, imi place sa fiu in centrul atentiei si imi place sa fiu pe scena

Răspuns Câştigător
| Nommm a răspuns:

Hey Caty! :* Daca ai voce poti ajunge pe scena happy dar ai putea sa faci o facultate de Muzica si Film si ai putea sa ajungi in Shobizzz :* Iti urez multa Bafta in viitor! sa ajungi o vedeta indragita :* Succes! Fundits'a? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stewardesa asa esti in centrul atentiei cand umblii in avion.

| isis5001 a răspuns:

Poti sa lucrezi la o banca sau la orice intreprindere care are departament de relatii cu clientii, poti fi pshiholog sau profesoara, astfel iti vei fructifica si calitatile si de asemnea vei fi in centrul atentiei.

| IoanaTempah a răspuns:

Hmm...thinking

Ma gandesc ca cariera perfecta ar fi in strada thinking

| 1n3x a răspuns:

Cantareata

| Rossey a răspuns:

Avocat,Cantareata,actrita.

| DUTCH a răspuns:

O curva de minune

| eu1893 a răspuns:

Fa ceea ce simti tu ca trebuie laughing

| 1fluturas a răspuns:

Dansatoare intr-un bar happy

| LaraDot a răspuns:

Vedeta cantareata daca ai voce daca nu actrita

| bystander a răspuns:

Salut!
De ce nu cântareață sau dansatoare, poate chiar actriță, dacă îți place să fii pe scenă. Asta pentru că ești sexy și cuminte. Dacă ești sexy și rea știi ce ai de făcut.
Poezii cu siguranță nu vei scrie...