| Madaalina12 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre facultatea de medicina din capitala? Cum e admiterea? E greu? Reuseste si o persoana care nu exceleaza la biologie sau chimie sa intre si sa o termina? (scuze categoria)

1 răspuns:
| hellangel852 a răspuns:

Poti reusi daca inveti cartea de biologie afisata pe site(umf.ro) si cele de chimie tot de acolo, este destul de grea admiterea. iar daca nu reusesti sa intri intri gen si ai 50 puncte(sau peste)poti opta si pentru 5000 de euro.