| M1a1r1i1a1n a întrebat:

Ce îmi recomandați să aleg la ASE între: Cibernetică, contabilitate și finanțe bănci?!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Motisor a răspuns:

Depinde ce talenta ai, contabilitatea cred ca e cea mai sigura alegere dar nu neaparat cea mai buna, in sensul ca desi nu ai talent poti face ceva, chiar si finante banci, ai inteles tu.

| Alexshiro a răspuns:

Depidne de ce vrei sa faci mai departe finainte banci din punctul meu de vedere e mai convenabil ai gasi mai multe locuri de munca in momentul de fata