| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna servieta? Imi trebuie urgent un raspuns...

multumesc mult,,,

Răspuns Câştigător
| best1people a răspuns:

Geanta din material mat si densitate mare si solid cu dimensiuni de obicei medii cu maner extensibil si cleme de inchis-deschis? funda...a si de obicei e neagra si inauntru are cateva buzunare pentru pixuri si altele

| Coco_Mikutza_1988 a răspuns (pentru best1people):

Iti multumesc iti dau funda...

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Servieta este geanta diplomat. Gasesti o definitie mai pompoasa cautand pe google (invata apropo sa cauti chestiile pe care le poti gasi cu ajutorul a doar 2 click-uri) dar in mare asta e.

| Pricked a răspuns:

Http://dexonline.ro/definitie/servietă

Puteai sa dai un search pe Google.

| Coco_Mikutza_1988 a răspuns (pentru Pricked):

Nu gasesc ce imi trebuie si de asta nu am dat... oricum iti multumesc de propunere