| L_Yo_1998 a întrebat:

Ce inseamna sofer pe comunitate, fie 3, 5 t fie 40t? Vreau pareri, daca voi v-ati apuca de un job de genul.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Pe 3.5t nu poti sa stai pe UE fara tahograf faci accident apoi puscaria te mananca, la tir daca vrei sa vezi europa recomand 3 luni sa stai apoi sa o lasi balta uneori prinzi foamea la volan prinzi caldurile verii si greu dai de un dus, bani putini 2000€ nu merita, stres ca nu gasesti parcare si sari programu de camion de platesti vreo 5 luni din salariu dai faliment. Sofer pe tir sa vi zi de zi acasa merita nu sa stai pana sambata. Am tras aproape 3 ani pe europa si acum vin zi de zi acasa cu un salariu mai mare la englezi. Lucrez 7:30 din 9 - 10h pe zi frec pl pe telefon sa zboare timpul si sa iasa banii dorm in patul meu curat mancat si respectat