| Maru07 a întrebat:

Ce job ati vrea sa aveti? Ca un vis, o meserie careia sa te daruesti complet.

11 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Arhitect.Dar mă tentează foarte mult să fac şi o facultate de Istorie şi Filosofie, pentru un eventual "hobby" de arheolog :3

| introduaicinumele a răspuns:

Web designer: sa programez in limbajul HTML, CSS, Java Scrips, sa fac site-uri si tot ce tine de web, asta imi doresc, si sa nu uit, salariu bun, dar si mult de invatat... Dar cine stie, imi place mult aceasta meserie si poate chiar o sa ajung happy

Dar tu?

| Dumnezău a răspuns:

Avocat.De ce? Nu pentru vreo daruire pentru justitie, pentru ca justitia nu e intrupata in sala de judecata.Pentru ca...all I really want is money in my pocket!

| RzzV a răspuns (pentru Dumnezău):

Bani poti obtine si prin alte metode, nu trebuie sa devi avocat. Degeaba ajungi avocat daca nu stii sa susti un caz, sa aperi ori un nevinovat ori un vinovat.

| dracu14 a răspuns:

Luptator de mma/wrestler profesionist

| Nickname1890 a răspuns:

Pilot la o companie aeriana mare... ar fi de vis, din pacate aproape imposibil pentru mine in momentul de fata.

| diabolykull a răspuns:

Medic Veterinar, ador sa lucrez cu animale, sa am grija de ele, tot ce tine de acesta meserie ma fascineaza...

| okya a răspuns:

Compozitor de muzica (nu m-am hotarat de carehee hee )

| busuioc23 a răspuns:

Operator utilaje terasament. este jobul meu de vis

| DrLoove a răspuns:

Creatoare de moda

| Maru07 explică:

Habar nu am
visam sa devin avocat doar ca deja te impiedici de iei la fiecare colt.As fi vurut medic chirurg doar ca nu imi place biologia si chimia.As fi vurut cosmonaut dar e prea complicat si la fel e nevoie de multa fizica, matematica, chimie, biolgie.Si habar nu am ce voi face.