| Madalin17ON a întrebat:

Ce job credeti ca va fi bine platit pe viitor in Romania?(va rog sa adaugati si facultatea care trebuie facuta pentru a avea acel job)

3 răspunsuri:
| loryiii a răspuns:

Pe viitor la baza vor sta inginerii( banuiesc si credhappy. Facultatea e ingineria ( dar este destul de grea, similara cu medicina)... Ai de invatat la greu. Ingineria. Asta va fi cel mai probabil in viitor.Sunt mai multe categorii la inginerie, Ingineria mediului una dintre ele si mai este dar nu le stiu sad. Oricum asta e baza. Sper ca am ajutat. Sper sa vad si eu mai multe opinii

| Madalin17ON explică (pentru loryiii):

Si eu m-am gandit tot la asta dar nu stiu pe ce domeniu sa o apuchappy...Multumesc.Mi-ai fost de mare folos!

| mihaela0502 a răspuns:

Arhitectuta Mincu
design /scenografie Universitatea de Arta
medicina.